HARMONIZACE – TIBETSKÉ MÍSY

    RELAXAČNÍ HARMONIZACE PŘI HUDBĚ TIBETSKÝCH MÍS

Již mnoho let se u nás společně setkáváme na skupinových relaxacích při hudbě tibetských mís. Je to pohlazení pro tělo i duši 🙂

Nyní jsme pro Vás připravili také možnost individuálních setkání.  Uvolňující a zastavující zvukovou lázeň  si můžete dopřát samostatně ve Vám zvoleném termínu, nebo i v kombinaci s pobytem v apidomku  nebo před pobytem ve Tmě u nás. 

Tibetské mísy jsou nástroje s dlouhou tradicí. Využívají se k relaxaci, zvukové masáži i k očistě energetického systému  – díky svým jemným vibracím. 

Každá tibetská mísa je jedinečná, má svůj základní tón a ten se propojuje s dalšími doprovodnými (alikvótními) tóny. Hudba tibetských mís vychází z ticha a postupným rozehráváním více mís dochází k harmonickému souznění.

Nasloucháním a ponořením se do této rezonance přináší hluboké uvolnění těla i mysli … relaxaci napětí svalů, harmonizování celého nervového systému – včetně hemisfér, odbourání stresu a bloků v energetickém systému. Mysl se utiší a projasní. Uvolněním bloků se přirozeně posiluje proudění vnitřní síly a intuice.

Relaxace probíhá v leže, můžete si pro své pohodlí přinést vlastní karimatku, polštářek či deku. 

…PRO REZERVACI TERMÍNU…

nám napište Vámi zvolený termín na nadobremkonci@centrum.cz nebo  tel. 777 653 987.  Můžete vybírat ve všední i víkendové dny. Bude-li termín volný, pošleme Vám přihlášku a podklady k rezervaci. 

NABÍDKA/CENÍK  HARMONIZACE – TIBETSKÉ MÍSY

pro jednotlivce:   

90 minut     900 Kč/1 os    (v případě účasti 2os  je cena 1500 Kč)

INDIVIDUÁLNÍ  RELAXAČNÍ ZVUKOVÉ LÁZNĚ   9-16 hodin (tibetské mísy, křišťálová mísa, tibetský zvon, tube bells – rotující zvukové vlny, handpan, … interaktivní workshop hraní na tibetské mísy, harmonizace energetických center pomocí hlasu, alikvótní zpěv, součástí je oběd)   –  individuální termín  2500 Kč/1 os    ( při účasti  2 os je cena 4000Kč)

skupinová setkání – dle kalendáře akcí:     

Relaxace při hudbě tibetských mís od 18h – každý poslední pátek v měsíci

RELAXAČNÍ ZVUKOVÉ LÁZNĚ 9-16 hodin – nejbližší termín 11.5.   1600 Kč/1 os

HARMONIZACI TIBETSKÝMA MÍSAMA můžete i darovat svým blízkým formou dárkového poukazu. 

     
„Kdo pozná tajemství zvuku, pozná tajemství celého Vesmíru“