ZDRAVÍ A HARMONIE UVNITŘ NÁS

 

Biodynamické ošetření hlubokým klidemfile7341246997993Jemná harmonizační metoda  vycházející z principů kraniosakrální biodynamiky  podporuje vrozenou schopnost vašeho těla  uzdravit se. Biodynamický přístup  působí ve všech úrovních člověka. Podporuje plynulé a silné proudění energie v těle – v každé buňce. Klientův systém sám zpracovává prvotní příčinu potíží a znovu se navrací zdraví a rovnováha v těle i mysli. Blokády, přetížení, stres i bolesti se rozpouští zevnitř. 

BOHK pomáhá s řadou zdravotních problémů, posiluje nervový systém. Může být i cestou k přirozené relaxaci a pravidelné péče o tělo i vlastní osobní rozvoj.

Jak BOHK probíhá?

První část setkání je rozhovor, během kterého klient v klidném a bezpečném prostředí sdělí s čím přichází, jaký problém ho trápí, s čím si neví rady. Terapeut naslouchá a pomocí vhledu pomůže klientovi situaci pravdivě vnímat ( pociťovaný vjem – focusing), uvidět v širších souvislostech, pochopit a najít cestu k jejímu uvolnění či transformaci.  Druhá část je integrační – poznání z rozhovoru se usadí a integruje do hlubších úrovní systému.  V pohodlném oblečení leží klient uvolněně na lehátku a ošetřující pomocí jemného doteku a hlubokého klidového usazení vnímá, naslouchá plně přítomen  a tím se podporuje samoléčebný proces klienta a aktivují jeho životní zdroje – přirozené životní síly ,  které jsou v lidském těle přítomny po celý život, dokonce i v době nemoci či po prodělaném traumatu. Tyto životní síly udržují a oživují tělesné struktury a jejich funkce, ale i další naše složky. Vrozená inteligence klientova těla sama rozhoduje o tom, kde a jakým způsobem bude ozdravný proces probíhat. Je vnímatelný a doznívá i po ukončení ošetření.

Více informací rádi zodpovíme při osobním setkání.

Cena  je  1200Kč za hodinu 

Objednání  tel: 775 345 365 (Tomáš) nebo 777 653 987 (Lucie)

LB  HARMONIZACE

vědomá harmonizace vnitřní ženské  a mužské energie, vedoucí k propojení těchto protikladů.  To umožňuje  přirozené uvolnění těla i mysli od starých naučených vzorců z dětství, často přinášející hluboce uložené pocity viny,   vlastní nedostatečnosti, nízké sebedůvěry, smutku, hněvu, agrese, odporu, nepřijetí atd.

Tyto vzorce negativně ovlivňují náš celý  život  – po fyzické stránce ( bolesti, ztuhlost, dominance jedné strany…), energetické ( únava, stagnace), emoční ( strach, úzkost, smutek, nedůvěra)  i duševní ( deprese, ztráta smyslu života)

 Podle toho jaký vztah máme sami k sobě a v jaké harmonii máme naši vnitřní  ženskou a mužskou energii, prožíváne vztah  se současným partnerem, vychováváme děti, komunikujeme. 

LBH využívá biodynamický přístup

Objednání tel: 777 653 987 

   Cena  je 1200Kč za hodinu, při ošetření nad dvě hodiny  800Kč za hodinu. 

  KBT-O1, KBTO-2, KBT-E                                                                      

Bachovy květové esence BIO BACHOVKY

Esence z květů pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Vyrovnávají energetické pole  člověka. Jsou vhodné  i  pro  malé děti nebo zvířátka. Mohou se podávat ve formě kapek, roll-onu či spreje –  buď samostatně nebo jako doplněk jiných terapií – je-li potřeba , event i v kombinaci s klasickou léčbou.

VNITŘNÍ SÍLA

Vnitřní sílo, kde tě mám?

Jen tebe tu teď hledám.

V nemoci tě nenacházím, v lítostech či depresích…

nevidím tě – kdepak jsi?

Človíčku můj milý, zastav se na chvíli,

podívej se do srdíčka –

tam mě spatříš, a Tvá líčka,

rozzáří se  štěstím, zdravím,  lehkostí a nadhledem

SPOLEČNĚ TO DOVEDEM.

Odloučení od trápení, ve mně plné rozpuštění –

všeho zlého, falešného, temného a nemilého.

Vše s rázem propojí,

vnitřní silou zahojí

a jen budeš TADY, TEĎ

všude dobře  a to hned 🙂

( LB)

 

PROMĚNA

Ahoj milá úzkosti,

cítím se v tvé blízkosti mrzutě až ke kosti.

Co to dusí, pálí, chvěje …

Co se to v mém těle děje?

Kdo to vnímá? Kdo to vidí ?

Už se tomu nepodiví.

Vědomí a láska v srdci

již mě staví opět k moci.

Vnímám klid hned v každé buňce

jako v krásné, čisté tůňce

Síla stoupá vzhůru, výš

a tak úzkosti už víš…

Přátelé se stali z nás a to právě v tento čas.

V nekončící kráse hvězd,chvilce plné nových cest.

V této čisté Přítomnosti, otevřeno již je dosti,

k tomu aby dobře bylo, srdíčko se zahojilo 🙂  (LB)to 

3 komentáře u „ZDRAVÍ A HARMONIE UVNITŘ NÁS

 1. Jitka

  Ahoj Lucíku, chtěla bych ti mooc poděkovat, protože po několika měsících jsem se krásně vyspala bez bolesti ramene a zad. A to je pro mě úžasný!!! Život je moc krátký a krásný na to, abychom se trápili. Od včera na to budu stále myslet. Mám tě moc ráda a děkuji za vše 🙂 J.

 2. Eva H.

  Dobrý večer, Lucko a Tomáši,
  sobotní den jsme si u vás v “Chaloupce na dobrém konci” s manželem náramně užili. Vaše přírodní zahrada je oáza klidu a já jsem si opravdu připadala jak na jiném světě, naprosto jsem přestala vnímat čas a nechápala jsem, že jsme u vás v podstatě strávili 6 hodin, i když mně to připadalo jako chvilka. Za Vaši vstřícnost, otevřenost a pohostinnost Vám ještě jednou děkujeme.

  Eva a Vláďa

 3. Helena

  Zdravím vás paní Lucie,:-)
  chtěla bych vám říci,že mě nic nebolí,že jsem fit a že jsem minulý týden hlídala tři malá vnoučátka bez bolesti v klidu.
  Tímto vám chci ještě jednou moc poděkovat,že jste mi dokázala pomoct a kdo se mi svěří,že ho bolí “něco”,tak mu říkám o vás a doporučuji.
  Přeji vám hezké léto a ještě jednou přijměte velký dík.
  S pozdravem
  Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *